'Nasi pracownicy są naszą siłą.'

Detaconcept Uitzendgroep BV to firma rodzinna założona w 2004 roku przez braci Hayri i Zulkufa Dogan.
Pod ich kierownictwem firma stopniowo rozrosła się do 650 pracowników tymczasowych w 2020 roku. Pierwsi klienci nadal są naszymi klientami, a pierwsi pracownicy tymczasowi nadal są naszymi pracownikami tymczasowymi! To bardzo znaczące! Wiele to mówi o jakości, jaką Detaconcept Uitzendgroep zapewnia swoim klientom w perspektywie długoterminowej.

Szukasz niezawodnego partnera dla swoich rozwiązań kadrowych?

Z przyjemnością witamy Cię w Detaconcept Uitzendgroep B.V.

Hayri Dogan
Dyrektor zarządzający
E-mail: hayri@detaconcept.nl
Zulkuf Dogan
Dyrektor zarządzający
E-mail: zulkuf@detaconcept.nl
Serdal Dogan
Kierownik operacyjny
E-mail: serdal@detaconcept.nl
Paul Straathof
Opiekun klienta – Kierownik ds. zakwaterowania
E-mail: paul@detaconcept.nl
Gert-Jan Boers
Starszy opiekun klienta
E-mail: gertjan@detaconcept.nl
Ton van der Zalm
Opiekun Klienta
E-mail: ton@detaconcept.nl
Nikola Sechawer
Główny rekruter na Polskę
E-mail: nikola@detaconcept.nl
Gregor Solarz
Kierownik obiektu
E-mail: gregor@detaconcept.nl
Mazlum Dogan
Kierownik planowania
E-mail: mazlum@detaconcept.nl
Ferit Dogan
Planowanie i zarządzanie relacjami
E-mail: ferit@detaconcept.nl
Turkan Kurt
Kierownik administracji
E-mail: turkan@detaconcept.nl
Oksan Babadag
Asystent administracyjny
E-mail: oksan@detaconcept.nl
Show More